EGEPROSAFE Egeteknik bünyesinde iş güvenliği malzemeleri sektöründe faaliyet göstermek adına oluşturulmuş bir iş güvenliği markasıdır. Egeteknik 2002 yılında Bursa’da bağlantı elemanları , hırdavat ve iş güvenliği sektöründe hizmet vermek üzere kurulmuş 35 kişilik ekibi ile hizmet veren dev bir endüstriyel ekipman tedarikçisidir.

EGEPROSAFE bünyesinde bulunan konusunda uzman personeli ile sadece iş güvenliği sektörüne odaklanmış olup bu sektöre yönelik ihtiyaçlarınızı karşılamaya ve problemlerinizi çözmeye yönelik çalışmalar yapmaktadır. Amacımız sadece malzeme satmak değil aynı zamanda iş güvenliği kültürü konusunda firmanızın çözüm ortağı olmaktır.

EGEPROSAFE bünyesine katmış olduğu ulusal ve uluslararası bayilikler ile ürün pörtföyünü müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda her geçen gün genişletmektedir. Bu kapsamda 2019 yılı ikinci yarısında Türkiye ‘ nin iş emniyet ayakkabıları sektöründe lider markası YDS iş ayakkabılarının tek yetili Bursa bölge bayisi olmuştur. KKD ekipmanları sektörünün lider kuruluşlarından EGEBANT firmasının Bursa A Plus bayisi ve STARLINE Markasının da Ana Bayisi konumundadır. Eldiven konusunda Dünya’nın en iyi markalarından birisi olan ANSELL Markasının da 2019 yılı ikinci yarısında Bursa da yetkilendirilmiş özel bayisi olmuştur.

EGEPROSAFE çalışmalarına müşterilerinden gelen talepler ve Dünya da yaşanan gelişmeler doğrultusunda yön vererek devam etmektedir.